Harmooniline hingamine

Harmooniline hingamine

Hingamine on elu. Teeme esimese hingetõmbe siis kui sünnime maailma ja viimase kui lahkume. Tavaliselt me hingame teadvustamata, hetkest hetke nõnda nagu meie meele-  ja kehamustrid hingamises peegelduvad. Meel on rahutu. Selle liikumine toimub automaatselt. Seetõttu on meele toimimise rütm märgatavalt kiirenenud. See on eemaldumine meie keha aeglasest ja loomulikust rütmist. See ongi tasakaalutuse põhjus.

Kui hingame rahulikult, loomulikult, vabalt ja ennekõike teadlikult, liigume vähehaaval seisundisse, milles tekib kokkusulandumine hingeõhu liikumisega mis omakorda toob kaasa tüüne ja kirka meeleseisundi.
Harmoonilise hingamise kaudu leiab nii algaja kui ka juba kogenum harjutaja lihtsaid aga samas väga mõjusaid harjutusi, et süvendada ja selgindada oma kogemust hingamisest.

Harmooniline hingamine on võti harmoonilisse ja tasakaalustunud igapäevaellu. Tundes iseennast ja tajudes seeläbi kirkalt ka elu täiuslikkust - tegelikkust siin ja praegu. Kohaloleku jõud hetkes täis harmooniat ja elurõõmu.

Mida me õpime:
-  kõhuhingamise taju
-  mõjusad harjutused harmoonilise hingamise 4 erineva faasi tunnetamiseks
-  individuaalsusest lähtuv lihtne igapäevane programm
-  teadvelolu hingamisest läbi lõdvestuse

Rohkem teavet leiab Breathi kodulehelt www.harmoniousbreathing.com