Jooga suvelaagrid 2015


Jooga suvelaagrid 2015

  Jantrajooga – tiibeti meditsiini laager 12 – 14 juunil Vana – Karistes

      Vaatame koos läbi jantrajooga ja tiibeti meditsiini seosed ning kordame üle 5 praana funktsioonid mis avalduvad erinevates harjutustes. Vaatluse alla tulevad ka elulaadi ja toitumise mõjud läbi tiibeti meditsiini perspektivi. Juhendajateks Maaja Zelmin ja Anu Rootalu
 
    Osalustasu 55 eur koos lihtsa söögiga , pluss 10 eur Vana Kariste Rahvamaja üürimise eest. Palun andke oma tulekust eelnevalt mulle teada maaja.zelmin@gmail.com   Kui kellelgi on autos vabu kohti siis tänud juba ette nende poolt, kes muidu bussiga peaks tulema.

   Klassikalise jooga laager Vadil

Teeme sel aastal oma suvise joogalaagri pisut pikemalt Vadil 30 juuli – 2 august ja nagu ikka leiab sealt midagi nii ihule kui hingele. Vaatluse alla tuleb jooga tee tervikuna läbi keha ja meele tasandi. Kutsusin meie seltsi ka Elviira Maasalu, tänu kellele olen oma häält paremini tajuma hakanud. Nii, et seekord onlaagris aega oma hääle tundma õppimiseks …  ning helide maailma sukeldumiseks.

  Ööbimispaigaks on Vadi koolimajaümberringi Alutaguse metsad ning Peipsi järvgi ei jää kaugele. Kaasa oma magamiskott, joogamatt, mustika korv …   Madratsit saab kohapealt laenutada (2 eurot laenutus).
    Teeme koos lihtsaid ja tervistavaid sööke – sel ajal peaks sealkandis  olema ka rohkelt mustikaid . Oma aeg õhtuti on laagris joogal koos lastega ning koos saame laulda pärimuslikke laulegi . Selles mõttes on seekordne joogalaager  perekondlik ning pühendatud ühtsele tervikolemisele nii enda sees kui suhetes kõige olevaga.
   Kui inimestel on soovi siis võime teha ka näiteks laupäeva lõuna ajal külaskäigu Avinurme elulaadi keskusesse www.elulaadikeskus.ee. Õppida traditsionilist leiva tegemise kunsti  ja lapsed saaksid samal ajal teha laastukorve , samuti lõuna söögi saaks sealt ( hinnad on sealkandis vägagi mõistlikud).
  Osalustasu koos lihtsa taimetoiduga 60 eurot, lastele tasuta või sümboolne söögiraha. Samas ei tohiks materjaalne olukord takistuseks olla – selles osas saab ikka alati vastu tulla.
   Palun andke oma tuleku plaanidest mulle varakult märku ning kui kellegil on autos vabu kohti,siis katsuks kõik inimesed autode peale ära paigutada ning bensiini raha omavahel ära jagada …
summer_estonia