Joogalaager Saaremaal 9 – 11 august


Joogalaager Saaremaal 9 – 11 august

Kellel veel see nädalavahetus vaba ,siis olete tere tulnud 9 – 11 augusti joogalaagrisse Saaremaal ( Orissaare ), Kapra külla. Ööbida saab vanas talu majas või veel parem – tulla oma telgiga. .

Teemaks meele erinevad seisundid joogasuutras ja vastavalt ka meele keskendatuse harjutused. Kuna muuhulgas ka toitumine mõjutab meele seisundit ,siis laupäeval peale lõunat on Tiina Varese loeng teemal “Glükeemilise koormuse meetod toitumisel – segatoitlastele. St kuidas süüa parasjagu süsivesikuid.” On ka hea enesetunde alus ja aitab haiguste, närtsiva naha jms vastu. Juttu tuleb ka vitamiinidest ja vaatleme milliseid vitamiine toodab soolestik.

Õhtuti võtame ette jalatallad ja vaatame üle refleksoloogilised piirkonnad ning õpime tegema ka kaela massazi. Süüa teeme koos kerget taimetoitu ja õhtul saab ka loodetavasti sauna.

Kaasa oma magamiskott ja madrats/ joogamatt, sauna asjad. Kaasa võib võtta ka head paremat … moosi, mahla jne 🙂 ühisele lauale.
Osaluspanus 65 €

Koguneme reedel 17 mail k.18.30 ja lõpetame pühapäeval 15.00 paiku. Ise katsun varem kohapel olla ja kes jõuab varem, siis ongi aega end mõnusalt sisse elada 🙂
Kes tuleb autoga ja saab veel kedagi peale võtta, siis andke palun teada.
Eelregistreerimine maaja.zelmin@gmail.com