Tiibeti jantrajooga viis mõjusat harjutust liigestele 26.märts 2022


Jantrajooga ehk jooga läbi liikumise on iidne Tiibeti joogasüsteem, mis on muutumatuna säilinud nii kirjaliku ürikuna kui ka katkematu elava õpetusena õpetajalt õpilasele, põhinedes 8 sajandil Tiibetis kirja pandud tekstil “Päikese ja kuu ühendus” Jantrajooga on jooga liikumises, energia toimimises, harmoonia ja rütm, läbi mille on võimalik avarduda oma meeleruumi selgusesse.

Sel kursusel keskendume mõjusale liigeste eest hoolt kandvale harjutuste seeriale  (5  tsigjongi ), et püsida nõtke ja painduv. Kui oled need lihtsad harjutused kord hästi omandanud ja oma päevakavasse sisse võtnud, võid kindel olle, et su keha tänab sind 🙂
Iseenesest ei võta nende harjutuste tegemine palju aega…kõigest 5 minutit sinu päevast… aga oluline on teada kuidas neid iidseid harjutusi teha, et tehtust oleks ka kasu.
Oma olemuselt on see soojendav ja ergutav harjutuste seeria ettevalmistus järgnevatele jantratele, sulatades liigeste  ja kõõluste jäikust  ning vabastades lihastest pingeid. Kõik liikumised toimuvad kooskõlas hingamisega. Tutvustame ka 9 puhastavat hingamist ning avame keha, hingamise ja meele omavahelisi seoseid.
Toimumisaeg: 26.märts 2022 k.10:30-17:00 Tallinnas (täpsem asukoht peale registreerimist).
Lõnapaus: 13:30-14:30 soe supp koha peal.
Võimalik osaleda ka veebi vahendusel (zoom).
Osalustasu:
Täsikasvanu 60€
Õpilane/pensionäer 35€
Kui ainsaks takistuseks on raha, siis leiame lahenduse
Registreerumine:
või minu epostil: maaja.zelmin@gmail.com