Umbusi joogalaager 24 – 26 juulil


Umbusi joogalaager 24 – 26 juulil

Selle aasta suvine joogalaager on plaanitud toimuma 24 – 26 juulil Umbusis.

 

Suvelaagri päeva plaanis on fookus vahelduvalt, füüsiliselt dünaamilistel harjutustel ja staatilisematel hingamise / meele harjutustel.  Lihtsat taimetoitu valmistab meile kohalik kokk. Huvi korral, palun andke enda tulekust teada, sellest tulenevalt oskame ka toidu koguseid arvestada. Eelnevalt, varakult broneerides saab kindlustada ka voodi koha, või telkida.

Umbusi Keskuse meditatsiooni ruum on küll avar aga siiski piiratud, sellepärast on oma koha broneerimine eelnevalt oluline. Kes soovib kohapeal ka süüa , peaks oma tulekust hiljemalt 20. juuliks teada andma meiliaadressil maaja.zelmin@gmail.com

Osaleda saab ka läbi läbi Zoomi platvormi virtuaalselt

Oodatud on kõik, olenemata sellest, millist joogaviisi keegi harjutab. Keskendume olulistele printsiipidele, mis teevad joogast jooga. Võtame vaatluse alla vanima, 8 sajandil Tiibetis kirjapandud ja elava liinina tänapäeva jätkunud joogalaadi, mida kutstakse jantrajoogaks ehk joogaks läbi liikumise (Nyida khajor tiibeti keeles, Hatha jooga sanskriti keeles, eesti keeles kuu ja päikese ühenduse jooga). Kindla struktuuriga füüsilised harjutused aitavad avastada, kuidas peenetundeliselt ümber käia oma hingamisega. Õpime läbi nende iidsete Tiibetis säilinud harjutuste hoomama oma hingamist ning seda hoidma ja sellega peene tundeliselt ümber käima, et püsida heas vaimses ja füüsilises tervises. Hea, kui juba neid harjutusi füüsilises plaanis oskad, siis on sul lihtsalt lihtsam peenemaid tasandeid tähele panna. Kui sulle on need harjutused aga täiesti uudsed, siis pole vaja muretseda. Liigume edasi tasa haaval ning annan juhised erineva füüsilise vormi jaoks ning kõiki harjutusi saab teha ka tooli peal. Oluline on leida enese jaoks üles see, mis toimib. Kui oled peale harjutamist lõdvestunum ja samas erksalt kohal, täis elujõudu ja elurõõmu – siis oled õigel teel .

Osalustasu:

  • Toit 18 €
  • Majutus 10 €
  • Õpetuse tasu vastavalt inimese võimalusele